قالیشویی آنلاین

در سال‌های اخیر خریدها و سفارش‌های اینترنتی، آرامش، آسایش و سرعت را برای خانواده‌ها به ارمغان آورده است. قالیشویی‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و خدمات خود را با ثبت سفارش آنلاین به عموم مشتریان عرضه می‌کنند. خدمات قالیشویی شامل خدمات شستشو و خدمات حرفه‌ای هستند که به منظور ترمیم فرش انجام می‌شوند. در این مقاله در مورد انواع خدمات شستشو قالیشویی آنلاین صحبت می‌کنیم، در ادامه با ما همراه باشید.

 

انواع خدمات شستشو قالیشویی آنلاین

خدمات شستشو قالیشویی آنلاین با هدف شستشو و خشکشویی انواع لوازم خانگی مانند فرش، موکت، مبل و… انجام می‌شود. در ادامه شما را با برخی از این خدمات آشنا می‌کنیم.

شستشوی فرش های ابریشمی

فرش‌های ابریشمی از الیاف ظریف و حساس ابریشم تهیه می‌شوند. برای شستشوی این الیاف ظریف در قالیشویی‌ها از ماشین آلات مکانیزه و شوینده‌های متناسب با الیاف ابریشم استفاده می‌شود.

شستشوی فرش های دستباف

مواد اولیه تشکیل دهنده در فرش‌های دستباف، ابریشم، پشم و پنبه هستند. برای حفظ ساختار طبیعی فرش، این الیاف توسط رنگ‌های طبیعی رنگرزی می‌شوند. انتخاب درجه دمای صحیح آب در قالیشویی باعث جلوگیری از رنگ دهی فرش می‌شود.

شستشوی فرش های ماشینی

فرش‌های ماشینی با مواد اولیه مصنوعی، در مدل‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. برای داشتن یک شستشوی کامل و اصولی به‌وسیله دستگاه‌های مکانیزه، می‌توان از خدمات قالیشویی‌ها استفاده کرد.

شستشوی خوشخواب

برای شستشوی انواع خوشخواب‌های دو نفره، تک نفره و بچگانه می‌توان آن ها را به کادر مجرب قالیشویی‌ها سپرد. خشکشویی خوشخواب در قالیشویی و در محل مورد نظر قابل اجرا است.

شستشوی موکت

موکت‌ها در انواع متفاوت و با مواد اولیه طبیعی و مصنوعی تولید می‌شوند. همچنین موکت‌ها دارای پرزهای کوتاه یا بلند هستند. موکت‌های پرز بلند شستشوی سخت‌تری نسبت به دیگر موکت‌ها دارند. قالیشویی‌ها شستشوی انواع موکت از جمله موکت‌های چسبیده را به صورت کامل انجام می‌دهند.

شستشوی مبل

شستشو و خشکشویی انواع مبل‌ها در محل مورد نظر توسط کادر متخصص قالیشویی‌ها به کمک دستگاه‌های وکیوم قابل اجرا است.

 

انواع خدمات حرفه ای قالیشویی آنلاین

خدمات حرفه‌ای قالیشویی به منظور ترمیم و بازسازی فرش‌های آسیب دیده انجام می‌شود. در ادامه روش انجام برخی از این خدمات را بررسی می‌کنیم.

رفوگری

ترمیم و بازسازی فرش‌های آسیب دیده را رفوگری می‌نامند. ترمیم سوختگی، پوسیدگی و پارگی فرش، از جمله خدمات قالیشویی است که توسط متخصصان رفوگری فرش انجام می‌شود.

قلم زنی

اصلاح رنگ‌های ترکیب شده در فرش را قلم زنی فرش می‌نامند. فرش‌های دستبافی که در اثر عوامل مختلفی رنگ پس می‌دهند، به کمک قلم زنی در قالیشویی اصلاح می‌شوند.

لکه برداری

رفع انواع لکه‌ها از روی فرش، موکت و مبلمان را لکه برداری می‌گویند. لکه برداری به وسیله انواع محلول‌های مناسب و مؤثر در قالیشویی انجام می‌شود.

ریشه زنی

ریشه زنی فرش به منظور محکم کردن ریشه‌های فرش انجام می‌شود. در قالیشویی ریشه زنی فرش به وسیله چرخ خیاطی مخصوص انجام می‌شود. سلامت ریشه‌ها تأثیر زیادی در مراقبت از خود فرش دارند.

شیرازه دوزی

شیرازه دوزی به منظور استحکام بخشیدن به کناره‌های طولی فرش انجام می‌شود. در قالیشویی آنلاین برای شیرازه دوزی از نخ‌هایی با رنگ و قطر متناسب با الیاف فرش استفاده می‌شود.

چرم دوزی

چرم دوزی به منظور منظم شدن و جلوگیری از لول شدن فرش، در کناره‌های طولی فرش انجام می‌شود. در قالیشویی برای چرم دوزی از چرم، نخ و سوزن مناسب استفاده می‌شود.

 

مزایای سفارش قالیشویی آنلاین

  • سفارش آنلاین می‌تواند صرفه جویی در مصرف هزینه، انرژی و زمان را به همراه داشته باشد.
  • قالیشویی آنلاین تمامی خدمات شستشویی و خشکشویی را توسط ماشین آلات پیشرفته و مدرنیته با رعایت استانداردهای لازم انجام می‌دهد.
  • تمامی مراحل خدماتی که در قالیشویی یا محل مورد نظر انجام می‌شود، زیر نظر کادر با تجربه و کارشناسان قالیشویی خواهد بود.
  • در سفارش آنلاین قالیشویی، زمان بندی دقیق دریافت و تحویل اسباب به صورت کامل تعیین می‌شود.
  • تمامی خدمات شستشو، خشکشویی و حرفه‌ای قالیشویی توسط ابزارها، مواد اولیه و شوینده‌های استاندارد و مطمئن انجام می‌شود.
  • در هر نقطه جغرافیایی شهر خود می‌توان از سفارش قالیشویی آنلاین استفاده کرد.

 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی آنلاین

برای ثبت سفارش آنلاین می‌توانید از طریق سایت قالیشویی زن اقدام کنید. قالیشویی زن پیشنهاد ویژه‌ای برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته است که اگر درخواست شستشوی فرش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید، ۲۰ درصد تخفیف شامل فاکتور شما خواهد شد. همچنین برای تماس با کارخانه قالیشویی زن می‌توانید از شماره‌های درج شده در سایت اقدام کنید.

نظر دهید