شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه

صنعت فرش‌های ماشینی در سال‌های اخیر دچار تغییرات بسیار زیادی شده است. در سال‌های اخیر فرش‌های ماشینی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از انواع فرش‌های ماشینی که در سال‌های اخیر طرف‌داران بسیار زیادی پیدا کرده است، فرش ماشینی دستباف گونه است. این نوع فرش‌ها بسیار شبیه به فرش‌های طبیعی هستند. یکی از موضوعاتی که در ارتباط با این فرش‌ها وجود دارد این است که فرش ماشینی دستباف گونه را چگونه باید شست؟ با توجه به همین موضوع بر آن شدیم تا در این مقاله به روش شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه بپردازیم. در ادامه با قالیشویی زن همراه باشید.

 

شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه در منزل

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که فرش را در منزل بشویند. در حالی که توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که شستشوی فرش باید توسط افراد مجرب و حرفه‌ای انجام شود. زیرا در غیر این صورت فرش در حین شستشو دچار آسیب خواهد شد. برخی از اشتباهات رایج در ارتباط با شستشوی فرش دستباف گونه در منزل:

عدم غبارگیری

اولین مرحله در شستشوی فرش غبارگیری است که متأسفانه در شستشوی فرش ماشینی در منزل در اغلب موارد نادیده گرفته می‌شود.

عدم انتخاب شوینده مناسب

شوینده باید با توجه به نوع و جنس فرش انتخاب شود. زیرا در غیر این صورت ممکن است تداخل رنگ صورت بگیرد و حتی باعث پوسیدگی فرش شود. یکی از اشتباهات رایج در ارتباط با شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه در منزل استفاده از وایتکس است.

شستشو با آب خیلی داغ

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به بافت فرش ماشینی دستباف گونه آسیب جدی بزند استفاده از آب داغ حین شستشو است. جریان آب باید به صورت دوشی و معمولی باشد.

وارد کردن ضربات سنگین

یکی از روش‌های رایج هنگام آبکشی کردن یا شستن فرش استفاده از پارو است. نکته قابل توجه این است که نباید هنگام استفاده از پارو، ضربات سنگینی به فرش وارد شود. زیرا باعث پارگی فرش ماشینی دستباف گونه خواهد شود.

 

شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه در قالیشویی

فرش ماشینی دستباف گونه به دلیل داشتن تراکم زیاد از لحاظ ظاهر، بسیار شبیه به قالی طبیعی است. یک تشابه دیگر که فرش ماشینی دستباف گونه با قالی طبیعی دارد این است که از ظرافت زیادی برخوردار است و به همین دلیل باید هنگام شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه دقت زیادی کرد؛ بنابراین توصیه می‌شود که شستشوی فرش ماشینی توسط افراد مجرب و در قالیشویی انجام شود. در قالیشویی‌ها از افراد مجرب و دستگاه‌های مخصوص برای شستشوی فرش استفاده می‌شود به همین دلیل هیچ آسیبی به فرش وارد نمی‌شود.

 

قیمت شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه

هزینه شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. ابعاد فرش یکی از مهم‌ترین موارد تعیین کننده قیمت شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه است. قیمت شستشوی فرش توسط اتحادیه قالیشویی تعیین می‌شود و قالی‌شویی‌های معتبر موظف به ارائه خدمات قالیشویی با قیمت‌های تعیین شده هستند. به همین دلیل برای شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه باید به قالی‌شویی‌های معتبر مراجعه کرد.

 

شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه در قالیشویی زن

قالیشویی زن از سال‌های طولانی است که در حوزه شستشوی فرش خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. قالیشویی زن به دلیل بهره گیری از تکنسین‌های با تجربه، مواد شوینده خارجی و با کیفیت و دستگاه‌های مکش پیشرفته در حال حاضر به یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز قالیشویی در تهران تبدیل شده است. این مجموعه فرش، مبلمان، خوشخواب و موکت سازمان و ادارات را با بهترین کیفیت ممکن و تضمین حفظ سلامت آنها شستشو می‌دهد. شستشوی فرش ماشینی دستباف گونه یکی دیگر از خدمات قالیشویی زن است که به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید.

نظر دهید