شستشوی تابلو فرش در قالیشویی

در اغلب خانه‌های ایرانی یک تابلو فرش دستباف وجود دارد. تابلو فرش اگر چه به ندرت کثیف می‌شود اما ممکن است در اثر گذشت زمان نیاز به شستشو داشته باشد. شستشوی تابلو فرش در منزل توسط افراد غیرحرفه‌ای می‌تواند آسیب بسیار جدی به فرش وارد کند. به همین دلیل شستشوی فرش باید در قالیشویی و توسط افراد مجرب انجام شود. با توجه به این که اغلب افراد در مورد خدمات شستشوی فرش در قالیشویی اطلاعات لازم را ندارند، بر آن شدیم تا در این مقاله به معرفی این خدمات در قالیشویی زن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

شستشوی تابلو فرش دستباف و ماشینی در قالیشویی

تابلو فرش‌ها می‌توانند دستباف یا ماشینی باشند. البته تابلو فرش‌های نفیس، دستباف هستند و نمونه‌ هنر فاخر دست ایرانیان به شمار می‌روند. اگر چه شستشوی تابلوفرش دستباف و ماشینی هر دو دارای اهمیت است اما با توجه به این که قیمت تابلو فرش دستباف نسبت به ماشینی بالاتر است باید در شستشوی آن دقت بیشتری شود. از طرف دیگر خطر پارگی، آسیب و قاطی شدن رنگ همواره در شستشوی تابلو فرش دستباف وجود دارد. پشت تابلو فرش‌های دستباف شناسنامه فرش نوشته می‌شود که کارشناسان فرش با مطالعه آن در قالیشویی روش شستشوی مناسب را برای تابلو انتخاب می‌کنند. به همین علت پیشنهاد می‌شود جهت اطمینان خاطر و حفظ ارزش مادی تابلو فرش، شستشوی تابلو فرش در قالیشویی انجام شود.

 

قیمت شستشوی تابلو فرش در قالیشویی

هزینه شستشوی تابلو فرش در قالیشویی بر حسب متراژ آن برآورد می‌گردد. قیمت شستشوی تابلو فرش در قالیشویی زن مطابق با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان است که هر شش ماه یکبار اعلام می‌شود. متاسفانه برخی از قالیشویی‌های غیر مجاز خدمات شستشوی فرش و تابلو فرش را با قیمت‌های بالاتر انجام می‌دهند؛ بنابراین برای بهره‌مند شدن از خدمات شستشوی تابلو فرش با قیمت مناسب باید به قالیشویی‌های مجاز و معتبر مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت شستشو تابلو فرش در قالیشویی می‌توانید با کارشناسان مجموعه زن در تماس باشید. هزینه شستشوی تابلو فرش توسط کارشناسان اعلام شده و در صورت توافق مشتری، تابلو فرش به قالیشویی ارسال می‌شود.

 

شستشوی تابلو فرش در قالیشویی زن

آسیب ندیدن تابلو فرش‌ها با توجه به قیمت آن‌ها هنگام شستشو و نظافت بسیار مهم است. برای شستشوی تابلو فرش بهترین گزینه استفاده از خدمات قالیشویی است. قالیشویی زن با سال‌ها تجربه در حوزه شستشوی فرش و بهره‌گیری از مجرب‌ترین کارشناسان فرش خدمات شستشوی تابلو فرش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در این مجموعه با توجه به نوع تابلو فرش روش شستشو و شوینده مناسب انتخاب می‌شود تا رنگ تابلو قاطی نشود. برای خشک کردن تابلو از دستگاه‌های خشک کن استفاده می‌شود تا تابلو فرش بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خشک شود. به همین دلیل تابلو فرش بعد از شستشو بدون هیچ گونه تغییر در بافت، رنگ و ویژگی‌های ظاهری به مشتری تحویل داده می‌شود. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در مورد خدمات شستشوی تابلو فرش ماشینی و دستباف می‌توانید با کارشناسان مجموعه زن در ارتباط باشید تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

نظر دهید