آشنایی با خدمات خشکشویی قالیشویی زن

خشکشویی خوشخواب

انسان تقریبا یک‌سوم عمر خود را در رختخواب می‌گذراند. به همین دلیل خوشخواب‌ها در معرض آلودگی بسیاری هستند. همین‌طور تمیز بودن آنها از اهمیت بسزایی برای سلامت ما برخوردار است. از سویی شستشوی خشوخواب به شکل سنتی امکانپذیر نیست. در این شرایط استفاده از خدمات خشکشویی خوشخواب بهترین پیشنهاد است.

خشکشویی موکت

استفاده از کفپوش های موکتی در بسیاری مکان‌ها متداول است. این موکت‌ها را معمول به کف ساختمان یا پلکان می‌چسبانند. به همین دلیل شستشوی آنها باید در محل انجام شود. همچنین آنها نباید پس از شستشو دارای رطوبت باشند. همین ویژگی موجب می‌شود خشکشویی موکت بهترین راه برای تمیز کردن موکت‌ها باشد.

خشکشویی مبلمان اداری

مبلمان اداری به نسبت نمونه‌های خانگی بیشتر در معرض آلودگی‌های محیطی قرار دارد. همچنین به دلیل استفاده متوالی، فرصت کمتری برای شستشوی آن وجود دارد. در این شرایط خشکشویی مبلمان اداری کمک می‌کند که مبلمان شما در اسرع وقت و بدون جابجایی در همان محل دفتر کار شستشو داده شود.

خشکشویی مبلمان خانگی

دستگاه‌های مکنده خاص، این اجازه را داده‌اند که خشکشویی مبلمان به راحتی و در محل مشتریان انجام شود. در این روش رطوبت به عمق مبلمان نفوذ نکرده و تنها سطح مبلمان تا عمق ۱ الی ۲ سانت تمیز می شود. در این روش امکان استفاده از مبلمان تنها ۲ ساعت پس از انجام خشکشوی امکان پذیر است.

شستشوی مبلمان بدون استفاده از دستگاه مکش، نامناسب و در اغلب اوقات آسیب‌زا است

خدمات خشکشویی

در نهایت قالیشویی زن با بره بردن از تکنسین‌های باتجربه، مواد شوینده خارجی و با کیفیت و دستگاه‌های مکش پیشرفته، تضمین می‌کنند که مبلمان، خشوخواب و موکت شما را با بهترین کیفیت ممکن و تضمین حفظ سلامت آنها شستشو دهند.